/home      /leśniczówka      /jezioro      /las      /dla-fotografów      /galeriaLeśniczówka

Leśniczówka to stary ponad stuletni budynek z czerwonej cegły, położony na skraju lasu. W skład posesji wchodzi duży, prawie półhektarowy zadbany ogród, obsadzony drzewami owocowymi i krzewami ozdobnymi. Atrakcją ogrodu są bardzo stare drzewa, które w upalne dni dają ocienienie i stwarzają przyjemny mikroklimat. W ogrodzie do dyspozycji gości jest duża wiata, miejsce na ognisko a w ustronnych zakątkach ogrodu ławki ze stołami. Są to idealne miejsca do wypoczynku lub wieczornych pogaduszek. Całość jest ogrodzona a na posesji jest wydzielone miejsce do parkowania samochodów.

Do dyspozycji gości jest poddasze leśniczówki - dwa pokoje dwuosobowe, jeden pokój jednoosobowy, przestronny hol i łazienka. W każdym pokoju jest telewizor a w budynku funkcjonuje wi-fi. 

W  okresie letnim jest możliwość skorzystania z budynku zewnętrznego – dwa pokoje dwuosobowe, weranda i łazienka.

Dojście do jeziora ścieżką ok. 300 metrów biegnącą przez łąkę gospodarzy (możliwość dojazdu samochodem). Na jeziorze duży solidny pomost, wyłącznie dla naszych gości. Idealny do wędkowania i opalania się. Kąpiel z pomostu wskazana tylko osobom umiejących pływać, ponieważ wejście z pomostu po drabince od razu na głęboką wodę. Plaża z łagodnym piaszczystym zejściem po drugiej stronie jeziora, spacer ścieżką przez las ok. 2,5 km.

Istnieje możliwość wypożyczenia łódek.